fbpx
0850 346 42 92
Sosyal Medya Hesaplarımız

Web Tasarım

Anasayfa » Web Tasarım

Web tasarım, dijital dünyanın gelişmesi ve internet kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber büyük önem kazanmıştır. Dijital dünyada varlık gösterebilmek için bir web sitesi ve kullanıcı odaklı web tasarım gerekmektedir. Firmanızı en iyi şekilde yansıtacak tasarımı yaptırarak, kullanıcılarınızı hedefinize en uygun şekilde yönlendirebilirsiniz.

Web Tasarım

Firmanızın tanıtımı ve bu kullanıcı tarafında güvenilirliğinin sağlanması için kaliteli bir web sitesi gerekir. Satın alma, telefonla iletişime geçme veya mail üzerinden iletişime geçme gibi seçeneklere göre tasarım da değişiklik gösterecektir. Firmanıza en uygun hedefi belirledikten sonra gerisini tasarımla kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım, firmanızı kullanıcı gözünde daha etkili bir şekilde gösterecektir. Bu konuda bizimle iletişime geçerseniz sizin için en uygun kurumsal web site tasarım modelini belirleyebiliriz. Bulut İnteraktif olarak, tasarımınızı yaparken renk, şema, model gibi özellikleri sektör bazlı veya sizi en iyi yansıtacak şekilde tercih etmeye özen gösteriyoruz. Sizin fikirlerinizi de önemsiyoruz ve bu yolda beraber ilerliyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

Bulut İnteraktif Ankara web tasarım ajansı olarak hizmet verdiğimiz İnternet sektörü ile ilgili her türlü ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz. Web tasarım hizmetleri arasında responsive web tasarım, mobil uyumlu web tasarım, kullanıcı deneyimine uygun web tasarım servislerimiz bulunuyor.

Web tasarım ve kullanıcı odaklı bir web sitesi yaparken, en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de Google Web Yönergeleri’ne dikkat etmektir. Bir tasarımı ortaya çıkarırken öncelik her ne kadar kullanıcıyı etkilemek olsa da Google arama motorunu da etkilemek oldukça önemlidir. Çünkü, bize kullanıcıların çoğunu Google sağlayacak.

Web Tasarım Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Google, 2018 yılından itibaren mobil öncelikli indekslemeye geçtiğini duyurdu. İnternet kullanan insanların yüzde 50’sinden fazlası artık akıllı cihazları tercih ediyor ve aramalarını buradan gerçekleştiriyor. Bu nedenle mobil uyumlu web tasarım veya mobil web site yaptırmak oldukça önemlidir.

Responsive tasarım, web tasarım da ve SEO çalışmalarında önemli bir yere sahiptir. Responsive tasarıma sahip site, telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazlarda düzgün bir şekilde, herhangi bir kayma veya bozukluk olmadan gözükmelidir. Yani her cihazla uyumlu bir şekilde çalışmalıdır.

Seo Uyumlu Web Tasarım

Google’ın önem verdiği bir diğer konuda web sitesinin açılış hızıdır. Tasarım dışında internet sitesinin oldukça hızlı açılması da gerekmektedir. Yapılan araştırmalarda kullanıcıların yüzde 90’lık bir bölümünün web sitesi açılış hızı 2,5 saniye üzerindeyse siteye girmeden çıkış yaptığı ortaya çıkmaktadır. Bu da doğal olarak sitenize giriş sayısının azalmasına ve hemen çıkma oranının artmasına sebep oluyor.

Google’ın önem verdiği bir diğer faktör de Kullanıcı Deneyimi (UX Design)’dir. Google, kullanıcıların siteye girdikten sonra rahat hareket etmesini ve sitenin her noktasına hızlı bir şekilde ulaşmasını istemektedir. Kullanıcı deneyimine uygun, hedefleri net olan internet sitesi tasarımları sayfanıza gelen ziyaretçilerin daha uzun süre sitenizde gezinmesini sağlar. Bu da doğal olarak Google tarafından olumlu bir sinyal olarak algılanır.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Bulut İnteraktif Ankara web tasarım firmaları arasında bu konuda en kaliteli hizmeti vermeyi garanti ediyor. Bulut İnteraktif olarak SEO uyumlu web tasarım, mobil uyumlu, responsive ve kullanıcı deneyimine uygun bir şekilde, firmanızı en iyi yansıtacak web site hizmetleri almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Gerekli bilgilere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Web tasarım, ziyaret çekmek istediğiniz internet adresine özel olarak tasarlanan arayüzdür. Bu arayüz sayesinde internet sitenize giren ziyaretçiler kolay, anlaşılabilir ve kullanabilir bir tasarım ile karşılanır. Bunun sonucunda sitenizde satın alma, telefon araması, iletişim kurma gibi aksiyonları en kolay şekilde uygular.

Günümüzde mobil cihaz kullanımı oldukça artmıştır. Bu nedenle internet sitenizin kesinlikle mobil cihazlara uygun şekilde tasarlanması gerekmektedir.
Bulut İnteraktif, web tasarım ajansı olarak firmanıza, projenize veya şahsınıza en uygun web tasarım çözümlerini üreterek internette yerinizi almanıza yardımcı oluyoruz. Birçok projede görev alarak sektörde adı geçen firmalara arasında yerimizi aldık.

Ödüllü tasarım ve çözümlerimiz ile sizin ihtiyaçlarınıza uygun çalışmalara yaparak, internet üzerinden en iyi dönüşümü almanızı sağlıyoruz.

Sizin için çalışan ve süper fikirler üreten bir ekibimiz var. İlk toplantımızda sizin ile tanışmak için sabırsızlanıyorlar. 🙂
Web tasarım fiyatları müşterilerimizin taleplerine ve kullanacağımız teknolojilere göre değişiklik göstermektedir. Web sitesinde sadece telefonaraması almak isteyen müşterilerimiz ile web sitesinden satış yapmak isteyen müşterilerimiz arasında fiyat farklılıkları olmaktadır.

Taleplerinize özel çözümler ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz.
İnternet sitesi açma zorunluluğu Türk Ticaret Kanunu'nun 1524. maddesinde düzenlenmiştir. Söz konusu maddenin birinci fıkrasına göre; Kanunun 397. maddesinin dördüncü fıkrası uyarınca denetime tabi olan sermaye şirketleri, kuruluşlarının ticaret siciline tescilli tarihinden itibaren üç ay içinde bir internet sitesi açmak ve bu sitenin belirli bir bölümünü şirketç kanunen yapılması gereken ilanların yayımlanmasına özgülemek zorundadır.
Web sitenizden alacağınız dönüşümlerin artırılmasına yönelik yapacağımız çalışmalara müşterimizin hangi sektörde hizmet/ürün satışı yaptığı ile alakalı olarak değişiklik göstermektedir. Müşterimizin web sitesini en yüksek dönüşümü alacak şekilde düzenledikten sonra dijital pazarlama alanında destek veriyoruz.

Müşterimizin hedef kitlesi belirlenerek bu kitleye en uygun maliyetler ile ulaşıyoruz. Facebook, İnstagram ve Google Reklam ihtiyaçlarını bu hedef kitle üzerinden yayınlayarak dönüşüm sağlayabilecek potansiyel müşterileri toplayarak süreci devam ettiriyoruz.

SEO çalışması ile müşterimizin hedef kitlesinin hangi aram kelimelerinden ulaştığına yönelik anahtar kelime analizi yapıyoruz. Bunun sonucunda internet sitesini SEO ile tam uyumlu hale getirerek SEO çalışmalarına başlıyoruz.
İnternet günümüzde insanların saatlerce kullandıkları bir araç haline geldi. Hedeflediğiniz müşteri kitlesine ulaşmak bu durumda oldukça kolay oluyor, Hedeflediğiniz kitleyi kendinize çekmek oldukça basit.

İnternet sitenizde satışlarınızı artırabilir, ürününüzü tanıtabilir, potansiyel müşterilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bu kadar geniş bir hedef kitleden sizde payınızı almak istemez misiniz?
Web tasarım yaptırmadan önce ajansımıza ulaştığınızda ihtiyaçlarınızı belirleyerek süreci başlatıyoruz. Satış, tanıtım, ücretsiz hizmet gibi birçok ihtiyacınız olabilir. Bunun üzerinden ihtiyacınız olan tasarımı sizler için hazırlıyoruz.
Web sitenizi mağazanızın vitrini veya rafları olarak düşünebilirsiniz. İşlek olmayan bir caddede yatırım yaparak işyeri açabilirsiniz. Bunun sonu büyük ihtimal olumsuz olacaktır. Bu nedenle web sitenizi yayına aldıktan sonra dijital pazarlama sürecinin çok iyi yönetilmesi gerekmektedir. Hedef kitlemizin nerede olduğunu analiz ettikten sonra o kitlenin olduğu yerlerde hizmet, ürün pazarlaması yapmalıyız. Çok büyük bir marka değilseniz tek başına web siteniz yeterli olmayacaktır.
Web tasarım, süreci müşterimizin isteğine ve yapılacak olan çalışmanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Tasarımın detayları, yazılımsal istekler gibi etkenler bu süreci uzatacaktır.
Müşterimizin isteklerini dinleyerek süreci başlatıyoruz. Görüşme sonrasında gerekli bilgiler ve kullanılacak içerikler teslim alınarak tasarım süreci başlar. Ajansımız tarafından yapılan sektör araştırması sonunda ihtiyaçlar belirlenerek tasarım hazırlanır. Hazırlanan tasarım müşteriye sunularak onay alınır. İstenilen düzenlemeler varsa yapılarak tasarımın son hali hazırlanır. Yönetim paneli entegre edilerek süreç tamamlanır.
Ajansımız tarafından yapılan web tasarım çalışmalarında sektör analizi yapılarak rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz. Yapılan web tasarım çalışmalarında site açılış hızı, responsive tasarım, orijinal içerik ve SEO uyumlu altyapı standartlarımız arasında yer almaktadır.
Web tasarım arayüz kodlaması aşamasında HTML5 ve CSS3 kullanıyoruz. Yazılım tarafında ise PHP yazılım dilini kullanarak proje ve sitelerinize yüksek performans sunan kodlama yapıyoruz. Çok büyük çaplı yazılım gereken sistemlerde ise Codeigniter framework’ü kullanıyoruz.
Web tasarım hizmetimizde Bulut Console isimli yazılım ve tasarımı ajansımıza ait olan yönetim paneli kullanıyoruz. Lisanslı olarak çalışan yönetim panelimiz de isteğiniz doğrultusunda modül yapıları kullanıma hazır hale getirerek teslim ediyoruz. Bunun yanı sıra ihtiyacınıza göre Wordpress ve Opencart alt yapısı kullandığımız durumlarda olabilir.
Web tasarım hizmetimiz içerisinde yapılan yazılım ve tasarımlar SEO çalışmasına uygun hale getirilerek yapılmaktadır. Web tasarım hizmeti alan müşterilerimize herhangi bir sıralama garantisi vermiyoruz. SEO hizmeti web tasarımdan farklı bir hizmet olarak sunulmaktadır.
Web tasarım hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz için hazırladığımız yönetim paneli aracılığı ile site içerisindeki içeriklerinizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
Tüm web tasarım çalışmalarımız kalite standartlarımız gereği responsive olarak tasarlanmaktadır. Tüm mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
Web tasarım çalışmalarımız için aylık sabit bir ücret ödemeniz gerekmiyor. İsteklerinize göre verilen fiyat sonrası yapılan web tasarım çalışması için aylık veya yıllık bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Sadece yıllık hosting ve domain ücreti ödemeniz yeterli oluyor.
Web tasarım sürecinde müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler sonrasında tüm revizyonlar tamamlanarak tasarım süreci devam eder. Müşterilerimiz için yönetim ve teknik konular için 3 ay ücretsiz destek sağlıyoruz. Destek için e-mail adresimiz veya internet sitemizde yer alan iletişim formu aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.