Emrah Mah. Yavrukurt Sokak 42/5 Keçiören/ANKARA

Web Tasarım

Anasayfa » Web Tasarım

Web sitesi bir firmanın dijital ortamda görünen yüzüdür. Büyük firmaların ardından birçok küçük ve orta ölçekli işletme de pazarlama yatırımlarını dijital dünyaya yönelik optimize ediyor.  Web sitenizi doğru bir şekilde oluşturarak çok uygun bütçelerle markanızı tanıtabilir ve kurumsal bir firma olduğunuzu hedef kitlenize gösterebilirsiniz.  İnternet kullanımındaki artış ve pazarlamanın dijital dünyaya kaymaya başlamasıyla birlikte web tasarım son derece önemli hale gelmiştir. Dijital varlığınızı perçinlemek için web sitenizi tamamen kullanıcı odaklı tasarlamanız gerekiyor. 

Hedef kitlenize en iyi deneyimi yaşatacak, satışlarınızı arttıracak bir web sitesi için profesyonel bir tasarım hizmeti tartışılmaz derecede önemli!  Bulut İnteraktif, markanızın konumunu güçlendirmek için kreatif ve yenilikçi politikasıyla web sitenizi tasarlıyor. Dijital dünyadaki mücadelenizde zirveye oturabilmek için web siteniz iyi tasarlanmalıdır.  Marka imajınızı güçlendirecek ve dijital hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak SEO uyumlu bir web sitesine sahip olmak için Bulut İnteraktif ekibine güvenebilirsiniz.

Web Tasarım

Bizler her ne kadar hayallerinizi dinleyerek hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak web sitesini tasarlıyor olsak da, web tasarım süreci hakkında bilgi almadan bizimle çalışmaya başlamamanızı öneriyoruz. Size web tasarım hakkında kısaca tüm önemli detayları vermeye çalışacağız. Böylece sizler için oluşturacağımız web sitesini daha güzel değerlendirebilirsiniz.  Web tasarım Ankara şehrinden yola çıkarak Bulut İnteraktif tarafından Türkiye’deki tüm işletmelere verilen bir hizmettir.

Web Tasarım Unsurları

Başarılı bir web sitesine sahip olabilmek için web tasarım unsurları web sitenize en doğru şekilde entegre edilmelidir.  Web tasarım unsurları web sitenize ekibimiz tarafından entegre ediliyor ve müşterilerinize en kusursuz deneyimi yaşatmak için uğraşıyoruz.  Web tasarım unsurları şu şekildedir;

Düzen

Web sitenizin içinde yer alacak grafik ve metinlerin tamamı belli bir düzen içinde olmalıdır.  Ziyaretçiler web sitenizde ilk bakışta aradığı bölümleri bulabilmelidir. Araştırmalar ilk 5 saniyede kullanıcıların aradıkları konu hakkında bir detay görmedikleri web sitelerini terk ettiklerini koymaktadır.  Bu yüzden web sitenizin ziyaretçilerinize aradıkları bilgiyi hızlıca ulaştırması gerekiyor.  Web sitenizdeki tüm her şey dengeli olmalı, birbiriyle tutarlılık içinde bulunmalı ve Gestalt yaklaşımına göre bütünlük sağlanmalıdır.

Renk

Web sitenizde renklerin işlevi sandığınızdan çok daha büyüktür.  Renk seçerken müşterilerinizden gelen taleplere ve web sitenizin amacına uygun renkler seçilmelidir. Özellikle sade tasarıma sahip renkler daha çok ilgi çekmektedir.  Ayrıca markanızın renkleri kurumunuzun kimliğini yansıtacağı için mutlaka web sitenize entegre edilmelidir.

Grafikler

Web tasarım sürecinde logo, clipart, simge ve fotoğraf gibi birçok şekilde grafikler kullanılabilir. Web sitenizde yer alan grafikler sıkışık olmamalıdır.  Ayrıca grafiklerin büyüklüğü web sitenizin açılış hızını olumsuz etkilemeyecek boyutta olmalıdır. Web sayfanızda grafikler içeriği destekleyici olmalı ve doğru yerlere konumlandırılmalıdır.

Fontlar

Web sitenizde kullanıcı deneyimini arttırmanın ve içeriğinizi okunabilir kılmanın yollarından biri de kullandığınız yazı tipleridir.  Web sitenizde güvenli yazı tipleri olarak geçen fontları seçerseniz tüm tarayıcılarda okunaklı olarak görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca web sitenizde bir sayfada en çok 3 farklı yazı tipi kullanmanız önerilmektedir. Bulut İnteraktif olarak tarayıcılarda sorunsuz çalışacak ve içeriğinize zenginlik katacak yazı tiplerini kullanıyoruz.

İçerik

İçerikleriniz web sitenizin en temel ögeleridir. Kaliteli içeriklere sahip olmayan bir web sitesi ne kadar kaliteli tasarlanırsa tasarlansın kullanıcıların ilgisini diri tutamaz.  Görsel, video ya da metin olarak tüm içerikleriniz web sitenizin tasarım amacına uygun hazırlanmalıdır.  İçerikleriniz hem ziyaretçileri şaşırtarak yazıyı okumalarını sağlamalı hem de aradıkları bilgiyi onlara her detayıyla vermelidir. Kullanıcı deneyimi açısından içeriklerin kalitesi çok önemlidir.

 Profesyonel içeriklere sahip web sitelerinde ziyaretçiler daha uzun süre kalırlar.  İçeriklerinizde doğru anahtar kelimeler yer almalı, içerikler arama motorlarının sıralama kurallarına göre optimize edilmeli ve uzunluğu da en doğru şekilde belirlenmelidir. İçerikleriniz profesyonel içerik yazarları tarafından oluşturulmalıdır. Bulut İnteraktif ekibi web tasarım  çalışmalarından sonra  en önemli web tasarım unsurları arasında olan tüm içeriklerinizi oluşturmanız konusunda da profesyonel ekibiyle size destek olmaya devam ediyor.

Web Tasarım Ankara

Profesyonel Web Tasarımı

Profesyonel web tasarım; markanızın ihtiyacı ve istekleri belirlenerek yapılır.  Her sektörde artan rekabet koşullarında küçük işletmelerin web sitesine yatırım yapmaktan başka şansı kalmıyor. Bulut İnteraktif kreatif ve profesyonel ekibiyle sektörünüzde fark yaratacak bir web sitesi ortaya çıkarıyor.  Potansiyel müşterileriniz size ulaşmadan web sitenize ulaşıyor ve sizi web siteniz üzerinden tanıyorlar.

Web sitesi çok düşük bütçelerle en etkili şekilde markanızı tanıtmanızı sağlayacak bir pazarlama alanıdır.  Dünyanın öbür ucundaki potansiyel müşterilerinize ulaşarak onları müşteri haline getirmek için web sitenizi kullanabilirsiniz.  Profesyonel bir web tasarım ile marka imajınızı güçlendirebilir ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Ankara web tasarım alanındaki iş ortaklarımızla Türkiye’de birçok sektör devine hizmet veriyoruz.  Küçük bir işletme de olsanız sektörünüzde adınızı duyurabilmek için profesyonel web tasarım hizmetine ihtiyacınız var!

Ankara Web Tasarım

Web Tasarımda Nelere Dikkat Edilmeli?

Web tasarım çok önemli bir çalışma alanıdır. Geleneksel reklam faaliyetlerine büyük yatırımlar yapamıyorsanız çok düşük bütçelerle markanızı en etkili şekilde duyurmak için web sitenize yatırım yapmalısınız. Bunun için  de Bulut İnteraktif profesyonelliğinden ve güçlü alt yapısından faydalanabilirsiniz.  Web tasarım yaparken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Sizin için oluşturduğumuz web sitesini değerlendirirken de bu unsurları göz önünde bulundurabilirsiniz;

Müşteri Analizi

Web sitenizi tasarlamadan önce müşteri kitlenizi tanımak isteriz. Çünkü hedef kitlenizin nelerden hoşlandığı, hangi tasarım çalışmalarında dönüşüm oranının yüksek olduğunu belirlemeden verimli bir proje planlayamayız.  Tasarımımız size ne kadar kaliteli ve başarılı gelse de müşterilerinize hitap etmezse istediğiniz sonuçları alamazsınız. Sizin isteklerinize ne kadar önem versek de markanızın geleceği için müşterilerinizi daha çok önemsiyoruz.  Bu yüzden müşterilerinizi detaylı analiz ediyor ve en küçük ayrıntıyı dahi bilgilerimiz arasına ekliyoruz.

Sektör Analizi

 Her sektörde hakim olan tasarım trendleri farklı olabilir. Web sitenizi tasarlamadan önce sektörünüzdeki devleri ya da rakiplerinizi de tanımamız gerekiyor. Sektörünüzle alakalı olmayan ve sektör trendlerinizi yansıtmayan bir web sitesi tasarımı ne kadar başarılı olsa da sonuç vermez.  Web tasarım unsurları arasında en önemli detaylardan biri içerik olduğu için öncelikle sektörünüzü analiz ederek planlamalarımızı yapıyoruz.

Renk Seçimi

Web sitenizi en iyi şekilde tasarlayabilmek için uyumlu renkleri seçmemiz gerekiyor.  Renklerin sırrına inanan ekibimiz marka renklerinizi de dikkate alarak göze hitap eden bir tasarım ortaya koyuyor.  Göz yormayacak, kolay okunacak, sade tasarım ortaya koyabilecek renkleri seçmeye özen gösteriyoruz.  Renk karmaşasından kaçmak için az sayıda renk kullanıyoruz.

Özgün Web Sitesi Tasarımı

SEO’da içeriklerin özgün olması en çok duyulan klişeler arasındadır. Bu durum web tasarım için de geçerlidir. Web sitenizi özgün şekilde tasarlamalıyız. Bu yüzden birçok tasarım firmasının yaptığı hazır temaları kullanmaktan kaçınıyoruz. Ezberleri bozarak sizi siz yapan bir web sitesi oluşturuyoruz.

Arama Motoru Dostu Web Sitesi

Web sitenize organik trafik gelecek en etkili kanal arama motorlarıdır. Bu yüzden arama dostu web sitesi oluşturmanız gerekiyor.  Web siteniz için bize ödeme yapmanızın asıl amacının yeni müşterilerinizi bulmak olduğunu düşünürsek SEO’ya uygun bir web sitesi tasarlamamız gerekiyor. Ekibimizde yer alan SEO uzmanlarımız sayesinde de web sitenizi arama motorlarının sıralama kriterlerine uygun olarak tasarlıyoruz.  Arama motoru dostu web sitesi tasarladığımızı profesyonel analiz araçlarıyla ölçerek sizlere gösteriyoruz.

Mobil Uyumlu ( Responsive) Web Tasarım

2015 yılında Google duyurduğu köklü bir güncellemeyle aynı özelliklere sahip iki web sitesi arasından mobil uyumlu olan siteye öncelik vereceğini açıkladı.  Ayrıca mobilden internet kullanım oranı her geçen gün daha da artıyor. Arama motorlarında üst sıralara çıkabilmek ve daha fazla kullanıcıya ulaşabilmek için  Bulut İnteraktif olarak size mobil uyumlu bir web sitesi teslim ediyoruz.

Site Açılış Hızı

Unutmayın, web siteniz ortalama 3 saniye içinde açılmazsa ziyaretçilerin %70 kadarı sitenizi terk edecektir.  Bu yüzden web sitenizin hızı çok önemlidir. Arama motorları da web sitenizi öne çıkarmak için hızlı olmasını istiyor.  Web sitenizin arama motoru ve kullanıcı açısından hızlı olmasını sağlıyoruz.

Tecrübeli Web Tasarım Ajansı

Bulut İnteraktif, uzun bir süredir web tasarım alanında uzman bir kadroyla başarılı projeler içinde yer alıyor.  Ortaya koyduğu başarılı web siteleri ve projelerle Ankara web tasarım alanında ve tüm Türkiye’de adını duyurdu. Ekiplerimizde SEO uzmanları, web masterlar, ADS reklam uzmanları, sosyal medya uzmanları ve daha birçok ekip üyesi bulunuyor. Firmamızda çok sayıda web tasarım ajansında olmayan işinde uzman olan kişiler bir araya geliyor. Böylece sizin için en etkili web sitesini ortaya koyuyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

Web Tasarım Süreçleri

Planlama

Web tasarımda ilk aşama planlama aşamasıdır. Bu yüzden web sitenizi tasarlamaya başlamadan önce sizi dinliyoruz. Hedeflerinizi öğreniyoruz. Sonrasında rakip analizi, hedef kitle analizi ve sektör analizi yapıyoruz.  Hedeflerinizle uyumlu, kullanıcı deneyimini en kusursuz hale getirecek, sektörünüzde sizi zirveye çıkaracak, kurumsal kimliğinizi yansıtan bir web sitesi oluşturmak için gerekli proje planlamasını yapıyoruz.

Tasarım

Tüm planlarımızı oluşturduktan sonra sıra tasarım aşamasına geliyor. Bulut İnteraktif bu süreçte marka kimliğinizi güçlendirecek bir web sitesi tasarlıyor. Uzman ekibimiz web sitenizi tüm web tasarım unsurları dikkate alınarak tasarlıyor.  Sizin yönlendirmeleriniz doğrultusunda web sitenizi tasarlıyoruz ve taslak halini size sunuyoruz. Ortaya çıkan taslak üzerinden gerekli düzenlemeleri birlikte gerçekleştiriyoruz.

Yazılım

Web sitenizin yazılımı da çok önemlidir. Web siteniz için HTML ve CSS kodlamalarını profesyonel ekiplerimiz oluşturuyor. Ayrıca web sitenizin içerik yönetim sistemi de önemlidir. Size sitenizi teslim ettikten sonra yönetmede sorun yaşamayacağınız bir web sitesi tasarlıyoruz.  Bunun için Bulut Konsol sistemimizi tercih edebilirsiniz. Hazır yazılımları kullanmak yerine size özel yazılım çalışmalarımızı yürütüyoruz ve web sitenizin yazılım kısmını profesyonel şekilde yürütüyoruz.

Test

Web tasarım çalışmalarımızın sonuna doğru, yani tasarım ve yazılım kısımlarını bitirdikten sonra web sitenizi test ediyoruz. Web sitesi hızı, kullanıcı deneyimi, arama motoru uyumluluğu gibi birçok konuda web sitenizi ölçüyoruz.

Geliştirme

Test sürecinde web sitenizi analiz ettikten sonra gerekli geliştirmeleri yapmamız gerekiyor. Uzman ekiplerimiz web sitenizde kullanıcı deneyimini arttırmak, web sitenizin tüm hatalarını gidermek ve arama motorlarına tam uyumlu hale getirmek için gerekli çalışmaları yürütüyoruz.  Böylece web sitenizi yayına hazır hale getiriyoruz.

Yayınlama

Web tasarım projelerimizde son aşama yayınlama oluyor. Web sitenizi en son aşamada siz onay verdikten sonra yayına alıyoruz. Süreç sonunda profesyonel Bulut İnteraktif ekibinin imzası olan, arama motorlarındaki performansınızı güçlendirecek bir web sitesine sahip oluyorsunuz.

Web Tasarım Firmaları

Bulut Konsol Nedir?

Bulut Konsol; size özel oluşturduğumuz profesyonel içerik yönetim sistemidir. Birçok web tasarım ajansı web sitesi teslim ederken hazır içerik yönetim sistemlerini tercih ediyor. Hazır içerik yönetim sistemleri site sahiplerine yönetim ve hakimiyet konusunda bazı sınırlamalar getiriyor. Ülkemizde kendi içerik yönetim sistemini kullanan, alt yapısı güçlü ajans sayısı çok azdır.

Bulut Konsol; Bulut İnteraktif tarafından geliştirilmiş profesyonel bir içerik yönetim sistemidir. Bulut Konsol sayesinde web sitenizi çok yalın bir panel üzerinden yönetebilirsiniz. Ayrıca sistemimiz web sitenize tam hakimiyet kurmanızı sağlar. Yani Bulut Konsol sayesinde web sitenizin yönetim panelini kişiselleştirebilirsiniz.

Markanızı zirveye taşıyacak bir web sitesine sahip olmak için Bulut İnteraktif’in profesyonelliğiyle web tasarım hizmeti almak için hemen bize ulaşın.

Web Tasarımda Sık Sorulan Sorular

Web Tasarım Nedir?
Web tasarım, ziyaret çekmek istediğiniz internet adresine özel olarak tasarlanan arayüzdür. Bu arayüz sayesinde internet sitenize giren ziyaretçiler kolay, anlaşılabilir ve kullanabilir bir tasarım ile karşılanır. Bunun sonucunda sitenizde satın alma, telefon araması, iletişim kurma gibi aksiyonları en kolay şekilde uygular. Günümüzde mobil cihaz kullanımı oldukça artmıştır. Bu nedenle internet sitenizin kesinlikle mobil cihazlara uygun şekilde tasarlanması gerekmektedir.
Web Tasarım Ajansı
Bulut İnteraktif, web tasarım ajansı olarak firmanıza, projenize veya şahsınıza en uygun web tasarım çözümlerini üreterek internette yerinizi almanıza yardımcı oluyoruz. Birçok projede görev alarak sektörde adı geçen firmalara arasında yerimizi aldık. Ödüllü tasarım ve çözümlerimiz ile sizin ihtiyaçlarınıza uygun çalışmalara yaparak, internet üzerinden en iyi dönüşümü almanızı sağlıyoruz. Sizin için çalışan ve süper fikirler üreten bir ekibimiz var. İlk toplantımızda sizin ile tanışmak için sabırsızlanıyorlar. 🙂
Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?
Web tasarım fiyatları müşterilerimizin taleplerine ve kullanacağımız teknolojilere göre değişiklik göstermektedir. Web sitesinde sadece telefonaraması almak isteyen müşterilerimiz ile web sitesinden satış yapmak isteyen müşterilerimiz arasında fiyat farklılıkları olmaktadır. Taleplerinize özel çözümler ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz.
Hangi Şirketler Web Sitesi Kurmak Zorunda?
İnternet sitesi açma zorunluluğu Türk Ticaret Kanunu'nun 1524. maddesinde düzenlenmiştir. Söz konusu maddenin birinci fıkrasına göre; Kanunun 397. maddesinin dördüncü fıkrası uyarınca denetime tabi olan sermaye şirketleri, kuruluşlarının ticaret siciline tescilli tarihinden itibaren üç ay içinde bir internet sitesi açmak ve bu sitenin belirli bir bölümünü şirketç kanunen yapılması gereken ilanların yayımlanmasına özgülemek zorundadır.
Web Siteniz Üzerinden Yeni Müşterilere Nasıl Ulaşılır?
Web sitenizden alacağınız dönüşümlerin artırılmasına yönelik yapacağımız çalışmalara müşterimizin hangi sektörde hizmet/ürün satışı yaptığı ile alakalı olarak değişiklik göstermektedir. Müşterimizin web sitesini en yüksek dönüşümü alacak şekilde düzenledikten sonra dijital pazarlama alanında destek veriyoruz. Müşterimizin hedef kitlesi belirlenerek bu kitleye en uygun maliyetler ile ulaşıyoruz. Facebook, İnstagram ve Google Reklam ihtiyaçlarını bu hedef kitle üzerinden yayınlayarak dönüşüm sağlayabilecek potansiyel müşterileri toplayarak süreci devam ettiriyoruz. SEO çalışması ile müşterimizin hedef kitlesinin hangi aram kelimelerinden ulaştığına yönelik anahtar kelime analizi yapıyoruz. Bunun sonucunda internet sitesini SEO ile tam uyumlu hale getirerek SEO çalışmalarına başlıyoruz.
Neden Web Sitesi Sahibi Olmalısınız?
İnternet günümüzde insanların saatlerce kullandıkları bir araç haline geldi. Hedeflediğiniz müşteri kitlesine ulaşmak bu durumda oldukça kolay oluyor, Hedeflediğiniz kitleyi kendinize çekmek oldukça basit. İnternet sitenizde satışlarınızı artırabilir, ürününüzü tanıtabilir, potansiyel müşterilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu kadar geniş bir hedef kitleden sizde payınızı almak istemez misiniz?
Nasıl Bir Tasarım Yaptırmalıyım?
Web tasarım yaptırmadan önce ajansımıza ulaştığınızda ihtiyaçlarınızı belirleyerek süreci başlatıyoruz. Satış, tanıtım, ücretsiz hizmet gibi birçok ihtiyacınız olabilir. Bunun üzerinden ihtiyacınız olan tasarımı sizler için hazırlıyoruz.
Sadece Web Tasarım Yaptırmam Yeterli mi?
Web sitenizi mağazanızın vitrini veya rafları olarak düşünebilirsiniz. İşlek olmayan bir caddede yatırım yaparak işyeri açabilirsiniz. Bunun sonu büyük ihtimal olumsuz olacaktır. Bu nedenle web sitenizi yayına aldıktan sonra dijital pazarlama sürecinin çok iyi yönetilmesi gerekmektedir. Hedef kitlemizin nerede olduğunu analiz ettikten sonra o kitlenin olduğu yerlerde hizmet, ürün pazarlaması yapmalıyız. Çok büyük bir marka değilseniz tek başına web siteniz yeterli olmayacaktır.
Web Tasarım Çalışması Ne Kadar Sürer?
Web tasarım, süreci müşterimizin isteğine ve yapılacak olan çalışmanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Tasarımın detayları, yazılımsal istekler gibi etkenler bu süreci uzatacaktır.
Web Tasarım Çalışmalarında Süreç Nasıl İşler?
Müşterimizin isteklerini dinleyerek süreci başlatıyoruz. Görüşme sonrasında gerekli bilgiler ve kullanılacak içerikler teslim alınarak tasarım süreci başlar. Ajansımız tarafından yapılan sektör araştırması sonunda ihtiyaçlar belirlenerek tasarım hazırlanır. Hazırlanan tasarım müşteriye sunularak onay alınır. İstenilen düzenlemeler varsa yapılarak tasarımın son hali hazırlanır. Yönetim paneli entegre edilerek süreç tamamlanır.
Web Tasarım Yaparken Nelere Dikkat Ediyorsunuz?
Ajansımız tarafından yapılan web tasarım çalışmalarında sektör analizi yapılarak rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz. Yapılan web tasarım çalışmalarında site açılış hızı, responsive tasarım, orijinal içerik ve SEO uyumlu altyapı standartlarımız arasında yer almaktadır.
Web Tasarımda Hangi Teknolojileri Kullanıyorsunuz?
Web tasarım arayüz kodlaması aşamasında HTML5 ve CSS3 kullanıyoruz. Yazılım tarafında ise PHP yazılım dilini kullanarak proje ve sitelerinize yüksek performans sunan kodlama yapıyoruz. Çok büyük çaplı yazılım gereken sistemlerde ise Codeigniter framework’ü kullanıyoruz.
Web Tasarımda Hazır Bir Altyapı Kullanıyor musunuz?
Web tasarım hizmetimizde Bulut Console isimli yazılım ve tasarımı ajansımıza ait olan yönetim paneli kullanıyoruz. Lisanslı olarak çalışan yönetim panelimiz de isteğiniz doğrultusunda modül yapıları kullanıma hazır hale getirerek teslim ediyoruz. Bunun yanı sıra ihtiyacınıza göre Wordpress ve Opencart alt yapısı kullandığımız durumlarda olabilir.
Web Tasarım Hizmeti SEO İçeriyor mu?
Web tasarım hizmetimiz içerisinde yapılan yazılım ve tasarımlar SEO çalışmasına uygun hale getirilerek yapılmaktadır. Web tasarım hizmeti alan müşterilerimize herhangi bir sıralama garantisi vermiyoruz. SEO hizmeti web tasarımdan farklı bir hizmet olarak sunulmaktadır.
Web Sitesinde İçerikleri Kendim Yönetebiliyor muyum?
Web tasarım hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz için hazırladığımız yönetim paneli aracılığı ile site içerisindeki içeriklerinizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
Web Tasarım Çalışmalarınız Mobil Uyumlu mu?
Tüm web tasarım çalışmalarımız kalite standartlarımız gereği responsive olarak tasarlanmaktadır. Tüm mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
Web Tasarım Çalışmalarınız Aylık Ücret Ödeniyor mu?
Web tasarım çalışmalarımız için aylık sabit bir ücret ödemeniz gerekmiyor. İsteklerinize göre verilen fiyat sonrası yapılan web tasarım çalışması için aylık veya yıllık bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Sadece yıllık hosting ve domain ücreti ödemeniz yeterli oluyor.
Web Tasarım Sonrası Destek Sağlıyor musunuz?
Web tasarım sürecinde müşterilerimiz ile yaptığımız görüşmeler sonrasında tüm revizyonlar tamamlanarak tasarım süreci devam eder. Müşterilerimiz için yönetim ve teknik konular için 3 ay ücretsiz destek sağlıyoruz. Destek için e-mail adresimiz veya internet sitemizde yer alan iletişim formu aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz: