Emrah Mah. Yavrukurt Sokak 42/5 Keçiören/ANKARA

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Bulut İnteraktif Hakkında

Bulut İnteraktif 2017 yılında faaliyet vermeye başlayan bir firmadır. Firmamız, yazılım, tasarım, e-ticaret ve internet reklamcılığı alanında hizmet vermektedir. Hayalleriniz ve hedefleriniz var; fakat onlara yürüyecek yolda kendisine gözü kapalı güvenebileceğiniz bir rehberiniz yok mu? Bu noktada biz devreye giriyoruz.

Misyonumuz

Markanızı tutarlı ve etkileyici bir biçimde büyütüp tanıtmanıza katkıda bulunmak, markanıza olan bağlılığı istikrarlı bir hale getirmek, markanızın cazibesini artıracak fikirler, sorunlarınızı kalıcı biçimde ortadan kaldıracak çözüm önerileri üretmek, markanızın büyümesi esnasında işinizi kolaylaştıracak uygulamalar sağlamak. Siz talep edeceksiniz, biz en hızlı ve güzel biçimde üreteceğiz. Büyük ve başarılı bir marka olmak sabır, özen ve emek ister. Bulut İnteraktif en doğru ve güvenilir biçimde sizinle ve markanızla birlikte yol almayı taahhüt ediyor.

Vizyonumuz

Web Tasarım ve Grafik alanındaki hizmetleri, en kaliteli ve üst standartlarda kullanıcının hizmetine sunmayı amaçlıyoruz. Bu bakımdan, kendini sürekli geliştiren ve yenileyen sabırlı, kararlı ve yenilikçi bir ekiple taleplerinizi bekliyoruz. Bulut İnteraktif ekibi zorluklardan yılmaz ve onları en güzel şekilde aşmayı bilir. Tüm bunları yaparken müşterisinin isteklerini, bütçesini ve memnuniyetini göz önünde bulundurmak en büyük önceliğimizdir.

Firma Tarihçesi

Bulut İnteraktif 2017 yılında başkent Ankara’da kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana da çeşitli iş alanlarında birçok aktif ve başarılı projeye imza atmış bulunmaktadır. Firmamız 2017 yılının Ağustos ayında iş yaşamını Ankara Wings Plaza’da sürdürme kararı alarak buraya taşınmış ve halen burada hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz: