Emrah Mah. Yavrukurt Sokak 42/5 Keçiören/ANKARA

Sertifikalarımız

Anasayfa » Sertifikalarımız
Sertifikalarımız

Kuruluşumuzdan beri web yazılımı, ticaret için mobil uygulama geliştirmeleri, satış yaptığınız e-ticaret sistemlerinin çözümleri, İnstagram’da reklamcılık faaliyetleri, Facebook’ta reklamcılık faaliyetleri, internet sitenizin Google’da üst sıralara yükselmesi için sık sık başvurduğunuz Google Adwords alanında reklamcılık ve diğer sosyal medyalarda yapacağınız veya yaptıracağınız reklamlarının danışmanlığını yapmaktayız.

Hangi Sertifikalara Sahibiz?

Firmamız yaptığı yoğun çalışmalar sonucu elde ettiği başarılarla birçok sertifika almaya hak kazanmıştır. Dünyaca ünlü olan ve devlet kurumları tarafından da güvenilir olarak nitelendirilen şirketlerce verilen sertifikalarımız bulunmaktadır. 2006, 2015 yıllarında aldığımız sertifikalarla sizlere verdiğimiz kaliteli hizmetlere daha fazla değer katmış bulunmaktayız. Özveri ve mükemmellik, kodlama gibi alanlarda aldığımız sertifikalar sayesinde yaptığımız işin teknikleri hakkında bilgi sahibi olmuş bulunmaktayız. Sertifikaların alım sürecinde çalışanlarımızın dünyaca ünlü kuruluşlardan aldığı eğitimlerle birlikte alanımızda ismimizi tüm Türkiye’ye yaymış bulunmaktayız.

Özveri ve Mükemmel Hizmet

Uzun yıllardır yöneldiğimiz web tabanlı sistemler bizleri bu alanda diğer firmalardan daha fazla öne çıkarmıştır. Bunun nedeni ise her çalışanımızın işini kendi işi gibi benimseyerek özverili bir şekilde çalışmasıdır. Bir diğer neden ise kurulduğumuzdan zamandan bu yana bitmek bilmeyen çalışma heyecanımızdır. İşimiz hakkında aldığımız sayısız eğitim de bu sektördeki yerimizi günden güne sağlamlaştırmaktadır. Uzman kadromuz verdiği kaliteli hizmeti sektörde yer alan diğer firmalara göre oldukça hızlı ve uygun fiyatlarla yapmaktadır.

Sitemiz üzerinden de inceleyebileceğiniz sertifikalarımız sizin güveninizi sağlayabilmek amacıyla internet sitemizde sürekli yer almakta ve bu sertifikalara her geçen gün yeni belgeler eklenmektedir. Sertifikaların ülkemiz yasalarınca kabul edilmiş olan ve standartları tam anlamıyla taşıyan firmalarca verilmiş olduğunu da belirtmek isteriz. Özellikle kodlama alanında aldığımız sertifikalarla dünyada gelişmekte olan yeni sistemleri de sistemimize entegre etme şansını yakalamış bulunuyoruz.

Bazı Sertifikalarımız;

  • Google Ads Search
  • Google Ads Display
  • Google Ads Mobile
  • Google Ads Fundamentals
  • Google Ads Display Certification

Bulut İnteraktif ekibi olarak sertifikalı ve alanında uzman ekibimiz ile siz müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Dijital reklamcılık alanlarında ekibimiz her yıl Google Sertifika Programı dahilinde sınavları başarı ile tamamlayarak sertifikalarını almaktadırlar.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz: