Emrah Mah. Yavrukurt Sokak 42/5 Keçiören/ANKARA

Instagram Reklamcılığı

Anasayfa » Instagram Reklamcılığı

Web tasarımı, yazılım, mobil uygulama geliştirme, Google Adwords reklamcılığı, Facebook reklamcılığı, e-ticaret çözümleri gibi alanlarda uzun yıllardır hizmette bulunan firmamızın bir diğer çalışma alanını da İnstagram reklamcılığı oluşturmaktadır.

2017 yılından beri Ankara Wings Plaza’da hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımız, müşterilerimizin hepsinin de memnun olması, yeni teknolojik gelişmeleri ürünlerimize entegre ederek dünyadaki gelişmişlik seviyesine ulaşma ve çalıştığımız alandaki en büyük firma olabilmektir.

İnstagram Reklamcılığı

İnstagram Reklamcılığı

Hizmetlerimiz kategorisinde yer alan hizmet çeşitlerimizden biri de İnstagram reklamcılığıdır. Global dünyada mağazada, ofiste veya büyüklü küçüklü dükkânlarda müşteri beklemek yerine firmalar müşterilerinin ayağına gitmektedir. E-ticaret sitesi kurulumu ile başlayan sanal mağazacılık sürecinin en önemli ayağını reklamlar oluşturmaktadır. Reklam konusunda uzman olan firmamız bu aşamada devreye girmektedir.

Müşterilere ulaşmak amacıyla reklam olarak kullanılan Google Adwords, Facebook, Youtube ve İnstagram gibi sosyal medya platformları bulunmaktadır. Ancak bunların arasında reklam vermek için en çok kullanılanı İnstagram uygulamasıdır. Video, resim gibi insanların günlük hayatlarıyla ilgili anlık paylaşımlar yaptığı platformun reklam vermek için kullanılmasının en önemli sebebi kullanıcı sayısının milyarlara ulaşmasıdır.

İnstagram Reklam Danışmanlığı

İnstagram’ın yirmi dört saate kaybolan ve geçici fotoğraf ve videoların paylaşıldığı story (hikâye) bölümünde firmalar reklamlar verebilmektedirler. Bir diğer reklam verme alanı da İnstagram’ın ana sayfasında çıkan reklamlardır. Burada çıkan reklamlar kullanıcının takip ettiği sayfa ve kişilerin paylaşımları arasında ekstra bir paylaşım olarak çıkmakta ve kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Burada resim veya video içeren reklamlar paylaşılabileceği gibi internet sitenizin veya instagramda reklam ve satış yaptığınız sayfanızla ilgili yazılar da paylaşılabilmektedir.

İnstagram Reklamcılığı Hizmeti Nasıl Alınır?

Bulut İnteraktif olarak, İnstagram reklamcılığı konusunda uygun fiyat ve görüntünün estetikliği açısından uyumlu paylaşımlar yapabilmeniz açısından hizmet vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim numaralarımızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz: