fbpx
0850 346 42 92
Sosyal Medya Hesaplarımız

Google ADS Reklamcılığı

Anasayfa » Google ADS Reklamcılığı

Google Adwords Reklamcılığı yeni adıyla Google ADS reklamları ya da kurumsal olarak bilinen performans reklamcılığı dijital dünyada büyük bir öneme sahip durumda. Performans reklamcılığı ile hızlı bir şekilde dijital dünyada yer edinebilir, harcamalarınızı gelire dönüştürebilirsiniz.

Sektöre göre değişmekle birlikte çok uygun bütçeler ile arama motorlarında üst sıralarda yer edinebilir ve hem popülerliğinizi hem de gelirinizi artırabilirsiniz. Tabi iyi bir dönüşüm için performans ajansı veya performans uzmanı ile çalışmak doğru bir seçim olacaktır.

Google Ads

Google ADS – Adwords Reklamcılığı Nedir?

Google’da satış yapmak veya kurumsal firmanızın tanıtımını yaptığınız sitenizin üst sıralarda yer alması gerekmektedir. Böylelikle e-ticaret sitenize tanımladığınız anahtar kelimeler müşteriler tarafından Google arama motoruna yazıldığında müşterilerinize daha rahat ulaşabilirsiniz. E-Ticaret sitenizin üstlerde yer alabilmesi için ise belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Sitenizin Google aramalarında üst sıralarda çıkması için Google firmasına reklam ücreti olarak para ödemeniz olayına Google Adwords Reklamcılığı adı verilmektedir. Bu reklamcılık hizmetinizden kendiniz yararlanabileceğiniz gibi, alanında uzman olan kişilerden veya firmalardan yardım da alabilirsiniz. Bulut İnteraktif olarak diğer departmanlarda olduğu gibi bu alanda da müşterilerimize fikir vermekte ve düşüncelerini gerçeğe dönüştürmekteyiz.

Google Adwords Reklamcılığı, 2018 yılında isim değiştirerek Google ADS Reklamları olmuştur.

Google Ads Reklamcılığı

Performans Pazarlaması Avantajları

  • Satış ve sonuç odaklı bir pazarlama mecrası olması nedeniyle fayda maliyet analizi yapmanızı sağlar.
  • Yüksek performans sağlar. Çok uygun bütçelerle diğer mecralardan daha fazla geri dönüş alabilirsiniz.
  • Hedef kitle seçimi sayesinde, kendi hedef kitle seçimini yapabilir ve sonuç odaklı bir seçim yapabilirsiniz.

Google Adwords Reklamcılığı İçin Neden Bir Firmayla Çalışmalısınız?

Google’da üst sıralarda yer almak için ödeyeceğiniz ücreti kendiniz istediğiniz tutarda belirleyip Google’a anahtar kelimeleri tanımlayabilirsiniz. Ancak sistemin düzgün çalışması ve paranızın yanmaması için bu alanda uzman kişilerden yardım almalısınız. Çünkü sınırsız sayıda hedefleme ve farklı varyasyonlarda arama terimleri girişi yapabilirsiniz. Bunun için performans ajansı veya performans reklam uzmanı ile çalışmanız doğru olacaktır.

Performans reklamları büyük önem arz eder ve firmanızın popülerliğini artırmaya ve dönüşüm yaratmanıza yardımcı olur. Bulut İnteraktif olarak performans reklamlarınızda yanınızda oluyor ve firmanıza değer katıyoruz.