Emrah Mah. Yavrukurt Sokak 42/5 Keçiören/ANKARA

Mobil Uygulama Geliştirme

Anasayfa » Mobil Uygulama Geliştirme

Akıllı cep telefonları ile birlikte, bundan sonra hepimizin cebinde değişik hedefler amacıyla yazılmış mobil aplikasyon bulunuyor. Mobil cihazlar ile bağlantılı olan işletim sisteminde Android, Symbian, ve İOS gibi geliştirilmiş ve mobil cihazın donanım özelliklerini kullanabilen yazılımlar için mobil program adına mobil aplikasyon deniliyor. Mobil programlar genel olarak, mobil cihazların donanım opsiyonları kullanılıyoruz. Bu yönüyle mobil internet sitelerden ayrılırlar. Hızlı, kolay kullanım ve push mesaj özelliğinin olması sayesinde, önemli avantajları arasında yer alıyor. Mobil bir aplikasyon başarısı, yalnızca yazılımın kalitesi ile ölçülemez. Mobil dünya kendisine özel dinamiklere sahiptir. Mobil yazılımın yeni bir alan olması nedeni ile geliştirici adedi ve kalitesi ve mobil uygulama konusu ile ilgili detaylı özellikler bulunuyor.

Mobil Uygulama Geliştirmenin Faydaları

Mobil interneti, bugünümüzde daha çok program üzerinden kullanılıyor. Firmamız kapsamındaki ürün ve hizmetlerimizi yansıttığımız bir eğitici şirket olmamızdan dolayı, firmamıza ait olan bütün ürün ve hizmetlerimiz mobil platformlara taşıyıp mobil uygulama program bilgisine sahibi olmamız, kurumsal kimliğimiz ile gözle görülür bir şekilde güçleniyor. Mobil programlarımızın geliştirilmesi ise markamızın mobil platformlardaki en favori mobil uygulama platformları ile hizmet veriyoruz.

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Geliştirme İçin Gerekli Olan Platformlar

1-) Alpha Anywhere

Veri tabanı ile bağlantılı olan, hızlı uygulama geliştirme platformu olarak sunduğumuz Alpha Anywhere programı ile sanal ağlarda çevrimdışı konumda çalışabilecek hibrit mobil uygulama platformunu ile üstün hizmet sunuyoruz.

2-) App Press

İnternet tabanı ile entegre halinde olup, kod yazmadan kolay ve hızlı uygulama oluşturma imkanı sunuyoruz. App destek platformu ile iPhone uygulaması ve Android mobil uygulamaları için geliştirme fırsatı sunuyoruz.

3-) EachScape

EachScape mobil uygulaması ile tümleşik olan, bulut tabanlı, sürükle ve bırak düzenleyici sistemiyle HTML5 sanal ağ uygulaması ile birlikte Android mobil uygulama platformlarını ön plana çıkartıyoruz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz: