Emrah Mah. Yavrukurt Sokak 42/5 Keçiören/ANKARA

Çözüm Ortaklarımız

Anasayfa » Çözüm Ortaklarımız

Bulut İnteraktif firması olarak hızla büyümekte olan internet sektöründe sizlere birçok hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimizi her geçen gün geliştirerek kalite standartlarında olmasına ve güvenilir olmasına da özen gösteriyoruz. Uzun zamandır hizmetini verdiğimiz web tasarım, yazılım, mobil uygulama geliştirmesi, e ticaret ile ilgili çözümler ve sosyal medya danışmanlıkları, facebook ile instagram reklam hizmetleri konusunda kendimizi de geliştiriyoruz. Firmamızın müşterilerine sağladığı bu başarılı hizmetlerin kalitesi de çözümler üreten ortaklarıyla mümkün oluyor.

Çözüm Ortaklarımız ve Hizmet

Bulut İnteraktif firması olarak birbirinden farklı ve değerli çözüm ortaklıklarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Adobe, cPanel, GoDaddy, G Suite, ODTÜ, Turkcell, Payu, iyzico gibi alanın adından söz ettirmiş olan firmalarla gerçekleştirmiş olduğumuz çözüm ortaklığı anlaşmalarıyla hizmetlerimizin kalitesini buradan sağlıyoruz. Yaptığımız işlerin kaynağı olan bu firmaların hizmetlerimize açık bir şekilde yansımakta olan güvenilirliği de söz konusu oluyor. Müşterilerin gerek sosyal medya ve sosyal medya reklamları konusunda gerekse web tasarım ve yazılım gibi konularda almak istediği desteği çözüm ortaklarımızla beraber en iyi şekilde gerçekleştirme yolunda ilerliyoruz.

Çözüm Ortaklıkları Yararları

Bulut İnteraktif firması olarak Turkcell ve Adobe başta olmak üzere alanının en iyilerinden olan farklı çözüm ortaklıkları kurmak için de çaba gösteriyoruz. Mobil uygulama geliştirme konusunda teknolojiyi son hızla takip etmekte olan Turkcell ile ortaklığımızdan yararlanıyor ve sizlere bu şekilde daha kaliteli hizmetler sunmuş oluyoruz. Yazılım konusunda Adobe, reklam konularında G Suite ve daha birçok çözüm ortağıyla hızlı ve kaliteli hizmet gerçekleştiriyoruz. Çözüm ortaklıklarımızla gerçekleştirerek sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamını almak için bizlerle oldukça kolay bir şekilde iletişim kurmanız mümkündür. Gerek telefon ile gerekse Bulut İnteraktif firmamızın sosyal medya hesaplarından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz: